top of page

Kdo je ARBOTANY?

icono arbotany.png

Pestrá nabídka zahradnických služeb sahá od návrhu projektu, jeho realizaci a pravidelné údržby až po jednorázovou pomoc například s jezírkem, zavlažovacím systémem, kácením dřevin nebo vytvářením střešních zahrad. 

 

Při realizaci projektů kladu velký důraz na přání svých klientů. Důležitá je pro mě udržitelnost, rád pracuji s přírodními a obnovitelnými materiály. Navrhuji a realizuji zelený prostor pro ty, kteří ocení individuální přístup a péči.

20190904_174423.jpg

Dobrý den, já jsem Šimon Jandl

Narodil jsem se a vyrůstal v Mariánských Lázních. Ve městě, ve kterém se prolínají pečlivě udržované parky s volnou přírodou. Učil jsem se, jak je důležité ji chránit, chovat se dobře k životnímu prostředí a zachovat ho pro další generace.


S postupem času jsem stále více tíhnul k zahradní tvorbě, a proto jsem se rozhodl pro studium Zahradní a krajinářské architektury na ČZU v Praze.

 

Po úspěšném absolvování studia jsem v roce 2015 založil společnost ARBOTANY s.r.o., pod jejíž názvem přetvářím zelené plochy na skutečný prožitek v přírodě, který je v dnešní době tak důležitý. 

bottom of page